Centrum rehabilitacyjne

Innowacyjne spojrzenie na potrzeby Pacjentów.

O nas

Nasz ośrodek rehabilitacyjny powstał z myślą o dostarczaniu Pacjentom fachowej i profesjonalnej opieki z zakresu fizjoterapii, ortopedii i neurologii.

Dodatkowym atutem są poradnie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stawiamy na kompleksowe, rzetelne i nowoczesne działania, które pomagają w powrocie do sprawności czy łagodzeniu objawów chorób.

Oferta centrum rehabilitacyjnego Park Zdrowia dedykowana jest osobom ze wszystkich grup wiekowych – zarówno w formie konsultacji, terapii i zabiegów ambulatoryjnych, jak i turnusów rehabilitacyjnych. Połączenie wiedzy, zapału, doświadczenia oraz innowacyjnego spojrzenia na potrzeby Pacjentów pozwoliło nam stworzyć to miejsce.

Zależy nam na tym, by oferta pomocy medycznej, rehabilitacyjnej i psychologicznej zawsze była na najwyższym poziomie, a komfort i poczucie bezpieczeństwa Podopiecznych niczym niezakłócone. Nieustannie szkolimy się, wsłuchujemy w Państwa potrzeby i dokładamy wszelkich starań, by nasze centrum rehabilitacji zapewniało należytą opiekę zdrowotną.

 

Lokalizacja

Doskonałe położenie - malownicza wieś, 7 km od miejsca urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli (bliskość Warszawy)

Poznajmy się

Zespół specjalistów Parku Zdrowia

Lek. Bartosz Kościuczyk

Lekarz. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywał w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala św. Anny Centrum Rehabilitacji „Stocer” na ul. Barskiej w Warszawie, w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Dziecięcego im. Prof. Dr. n med. Jana Bogdanowicza na ul. Niekłańskiej w Warszawie. Aktualnie pracuje w Centrum Chirurgii Specjalistycznej ‘Ortopedika’. Współzałożyciel ‘Parku Zdrowia’, Wiceprezes Somedical Sp. z o.o. Sp. k.

[rozwiń]

Mgr Milena Kościuczyk

Magister Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Magister Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwentka studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – Zarządzanie Biznesem Medycznym. Współzałożyciel ‘Parku Zdrowia’.
Prezes Somedical Sp. z o.o. Sp. k. Założyciel
i Właściciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ‘Zielony Łoś’ w Sochaczewie

[rozwiń]

Mgr Marika Szacho-Głuchowicz

Socjolog o specjalizacji biznesowej. W naszym zespole odgrywa role managera o szczególnych umiejętnościach w zakresie tworzenia znakomitych relacji z pacjentami, skupionym na budowaniu zespołu oraz relacji na portalach społecznościowych.

[rozwiń]

Lek. Paweł Dryżałowski

Absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, odbywający specjalizację
z neurologii dziecięcej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktywny w działalności naukowej jako pre-legent na konferencjach naukowych o tematyce neurologicznej i leczenia bólu. Au-tor artykułów w czasopismach medycznych polskich
i zagranicznych oraz współautor podręczników medycznych.

[rozwiń]

Zuzanna Gasińska

Studentka Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji
w Warszawie. Aktualnie pracuje na stanowisku Rejestratorki Medycznej w naszym Centrum Rehabilitacji.

[rozwiń]

Mgr Piotr Grzybowski

Magister Fizjoterapii. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Certyfi-kowany terapeuta ćwiczeń przy wykorzystaniu Lokomatu. W ramach doskonalenia zawodowego ukończył kurs gimnastyki korekcyjnej u dzieci z wykorzystaniem The-raTogs.

[rozwiń]

Mgr Michał Grzybowski

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Mgr fizjoterapii specjalizujący się w leczeniu bólu kręgosłupa, stawów obwodowych oraz urazów sportowych. Ukończył terapię Manualną OMT Kaltenborn Evjenth, Medycynę Manualną wg FRSc oraz kurs Dry needling- suche igłowanie

[rozwiń]

Mgr Sandra Szewczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – kierunek Fizjoterapia. Specjalizuje się w: rehabilitacji neurologicznej (stan po udarze, porażenie nerwu twarzowego typu Bella, mózgowe porażenie dziecięce), rehabilitacji geriatrycznej, gimnastyce korekcyjnej dzieci, masażach leczniczych osób dorosłych, rehabilitacji bodźcami fizykalnymi (fizykoterapia).
W ramach doskonalenia zawodowego ukończyła kursy: Rehabilitacja po udarach, Gimnastyka korekcyjna u dzieci, Szkolenie TheraTogs. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej w Warszawie.

[rozwiń]

Mgr Emilia Lewandowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Fizjoterapii z tytułem magistra. Specjalizuje się w rehabilitacji dzieci i młodzieży, diagnostyce i leczeniu wad postawy u dzieci, rehabilitacji dorosłych. Ukończone szkolenia: Kurs PNF, Skolioza-diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, Metoda ruchu rozwijającego – W. Sherborne.

[rozwiń]

Mgr Paweł Mędygrał

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Specjalizuje się w rehabilitacji pooperacyjnej, sportowej oraz pracy z pacjentami ortopedycznymi.
Ukończył kurs: drenażu limfatycznego, masażu funkcyjnego i poprzecznego, FDM I i II oraz kinezjotapingu.

[rozwiń]

Mgr Katarzyna Budnik

Magister Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, terapeuta NDT BOBATH. Ukończone kursy podstawowy PNF, FITS, Szkolenia z zakresu terapii manualnej w pediatrii

[rozwiń]

Mgr Natalia Milczarek

Magister Fizjoterapii oraz terapeutka Integracji Sensorycznej. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończone kursy PNF, Neurorozwojowa diagnostyka dzieci 0-12 msc, Mobilizacja Tkanek miękkich i plastrowanie dynamiczne  w pediatrii, Ocena funkcjonalna i prowadzenie dokumentacji medycznej dla pacjentów w wieku rozwojowym, usprawnienie dzieci z deficytem neurologicznym, Integracja Sensoryczna.

[rozwiń]

Mgr Katarzyna Bednarska

Magister fizjoterapii oraz terapeutka Integracji Sensorycznej. Absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Integracja Sensoryczna w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy pod patronatem Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej. Ukończone kursy i szkolenia: Instruktor Masażu Shantala, Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalizacja Gimnastyka Korekcyjna, Terapia Ręki I i II stopnia, Kompleksowa Terapia Powięziowa, Integracja Bilateralna- program szkolny.

[rozwiń]

Mgr Agnieszka Pruska

Absolwentka Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica
w Płocku na kierunku pedagogika – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz rewalidacja terapeutyczna. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera. Kurs I i II stopnia Integracja Sensoryczna oraz liczne szkolenia związane z pedagogiką specjalną. Pracuje z osobami
z niepełnosprawnością intelektualną różnego stopnia oraz z osobami z autyzmem.

[rozwiń]

Mgr Małgorzata Rudnicka

Logopeda, Pedagog, Oligofrenopedagog, Terapeuta

[rozwiń]

Mgr Katarzyna Lewińska

Pegadog. Psychoterapeutka w trakcie szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu. Posiada uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, par, rodzin i pracy z grupami pod stałą superwizją.
W ramach szkolenia w Instytucie Psychologii Procesu uczestniczyła w rocznym kursie pracy ze snami, jako jednym z przejawów procesu – doświadczenia człowieka. Uczestniczyła także w seminarium „Psychoterapeutyczna opieka okołoporodowa. Praca z diadą matka-niemowlę.” w ujęciu psychodynamicznym. Obecnie jest w trakcie kursu poświęconego zagadnieniom związanym ze świadomym używaniem rangi przez terapeutę i klientów w relacji terapeutycznej.

[rozwiń]

Małgorzata Górniak

[rozwiń]

Mgr Martyna Rossa

[rozwiń]
Kontakt

Chciałbyś umówić się na wizytę lub sprawdzić
terminy do Twojego specjalisty? Skontaktuj się

Rejestracja

Poniedziałek – piątek od: 08:00 – 20:00

Sobota od: 08:00 – 13:00

Jak do nas dojechać?

Wola Pasikońska 16G (42,10 km)
05-085 Kampinos

Sprawdź na Google Maps2023 Wszelkie prawa zastrzeżone Park Zdrowia - Nowoczesna Rehabilitacja
wykonanie: beechstudio

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.